1. Úvod
  2. /
  3. O nás

Naším snem bylo vytvořit místo, které je jiné. Místo, jež zapůsobí na všechny vaše smysly. Místo, kde se showroom potkává s prostorem, ve kterém se skutečně žije. Kromě originálního designu, ve stylu nadčasové moderny, se odlišujeme především formou prezentace – jak nenásilným začleněním všech produktů do reálného prostředí, tak i možností si vše osahat, osobně vyzkoušet a rozšířit si obzory v oblasti nejen současného interiérového designu. To vše v pohodlí našeho domova, který se na chvíli stane i vaším. Radotín Manor se zrodil jako unikátní lifestylový koncept spojující v sobě hned několik rovin.

RM/Shop

V našem portfoliu najdete celou řadu produktů; od barev, látek, závěsů a tapet; přes nábytek, osvětlení a dekorace; až po grily, koupelnové a spa vybavení, spotřebiče i celé kuchyně.

Vše jsme pečlivě vybírali, kombinovali nebo navrhovali tak, abychom vám orientaci i výběr maximálně usnadnili. Za každým z výrobků se skrývá zajímavý příběh, o který se s vámi rádi podělíme.

Například RM/Kitchen – jsme tvůrci kuchyní, nikoliv jen prodejci. Při navrhování a výrobě myslíme na vás, naše klienty, kteří milují design a rádi vaří. Klademe důraz na perfektní zpracování, praktičnost a dlouhou životnost. Zvláště pak dbáme i na estetickou stránku a optickou vyváženost.

Různorodý design našich produktů vyhoví opravdu širokému spektru uživatelů, a to jak vzhledem, funkčností, tak i cenou. Nezáleží, zda potřebujete svíčku, závěs, novou kuchyni, nebo celý interiér – přijďte, rádi vám s výběrem pomůžeme!

RM/Atelier

Ať už plánujete zařídit jednu místnost nebo celý domov, jsme tu pro vás my. Navrhneme a vytvoříme vám interiér odrážející vaši osobnost i životní styl, v němž se budete cítit opravdu dobře.

Prostředí, ve kterém žijeme je klíčové pro naši duševní pohodu. V RM/Atelier proto klademe důraz na hmoty a proporce, ergonomii, barevnost a materiálovou čistotu i trvalou hodnotu.

Při výrobě autorského nábytku využiváme tradiční výrobní postupy, jako je dýhování a olejování, ale třeba i méně používané techniky, k nimž patří intarzie či zlacení plátkovým kovem.

Vzhledem k šíři našeho portfolia, dokážeme navíc celý váš interiér dokonale designově sladit a vtisknout mu potřebnou stylovou konzistenci a harmonii. Navštivte nás a osobně se přesvědčte, jaké možnosti současný interiérový design nabízí.

RM/Livestyle

Přidanou hodnotou našeho konceptu je i jedinečná livestyleová, společenská, osvětová a vzdělávací platforma, věnující se zejména oblastem životního stylu, designu či estetiky.

Workshopy a semináře určené laické i odborné veřejnosti jsou zaměřené například na působení barev na lidskou psychiku; účinky různých typů osvětlení; wellness a spa procedury; etiketu, stolování apod. Součástí platformy jsou i kurzy vaření či grilování.

V dnešní uspěchané a přetechnizované době je čím dál důležitější umět si najít čas na sebe, na relaxaci a na své záliby. Radi bychom proto, společně s vámi, přispěly k všeobecné kultivaci i rozvoji „dolce vita“ – umění žít.

Showroom
Realizace
Aktuálně