1. Úvod
  2. /
  3. Kuchyně
  4. /
  5. Umami

Umami – řada kuchyní od RM/Kitchen

Umami je japonské slovo označující pátou lidskou chut’, kterou lze jen velmi těžce popsat slovy. Umami má spíše vliv zvýraznění ostatních chutí. Překládá se jako “lahodnost” či “delikátnost”. Název Umami tedy dokonale koresponduje s naší pátou řadou kuchyní, jež vyniká právě svou delikátností. Umami nejsou pouhé kuchyňské linky, ale jsou to zároveň svébytné umělecké objekty – sochy v interiéru, kdy každá z nich je naprostý originál. Kuchyně Umami se rodí s láskou z vytříbených materiálů a do vínku dostávají nejmodernější myslitelné technologie. Nechte se při vašem kulinářském umění hýčkat komfortním elektrickým otevíráním, senzorickými bateriemi s přesnou volbou teploty a exkluzivními materiály společně tvoří harmonický designový celek.

RM/Kitchen

Pokud rádi vaříte a přitom milujete krásný design, pak právě vám je určena jedna z pěti sérií našich řemeslných kuchyní.

Při navrhování a výrobě kuchyní RM/Kitchen dbáme na vysokou estetiku, funkčnost i dlouhou životnost. Používáme jen ty nejkvalitnější komponenty, jako například kování Blum či baterie Dornbracht. Protože si klademe za cíl uspokojilt široké spektrum uživatelů, navrhli jsme hned pět sérií kuchyní – Contemporary, Modern, Pure Edwardian a Umami – kdy každá z nich nabízí odlišný design, konstrukční řešení i cenové rozpětí. Naše portfolio nabízí také unikátní řadu nábytku do Vaší venkovní kuchyně Outdoor, která designem vychází ze série Pure.

Zavítat k nám ale můžete, i přestože hned neplánujete novou kuchyni. Rádi vás zasvětíme do světa spotřebičů De Dietrich, které nemají konkurenci. Můžete si je u nás prohlédnout a osobně vyzkoušet. Tato inovativní značka patří k nejstarším na světě. Vyvinula a jako první představila například indukční varnou desku, parní troubu či pyrolytické čištění. Spotřebiče De Dietrich budou skutečným šperkem vaší kuchyně.

Menu