1. Úvod
  2. /
  3. Kuchyně
  4. /
  5. Pure

Pure – řada kuchyní od RM/Kitchen

Řada kuchyní Pure vám přináší nejmodernější konstrukci v minimalistickém moderním designu. Charakteristické pro ni jsou čisté linie, ničím nerušené hladké plochy s bezúchytkovým provedením. Pracovní desky lze volit z kamene, dřeva, keramiky či kompaktních desek o tloušťce i pouhých 10 mm. Skříňky můžete vybírat v široké škále barevných odstínů i povrchových úprav. Kuchyni ze série Pure lze volit i ve verzi Outdoor, která je přizpůsobena využítí i ve venkovní kuchyni. Nechte se při vašich kulinářských kreacích hýčkat moderní konstrukcí a harmonickým designem s čistými liniemi!

RM/Kitchen

Pokud rádi vaříte a přitom milujete krásný design, pak právě vám je určena jedna z pěti sérií našich řemeslných kuchyní.

Při navrhování a výrobě kuchyní RM/Kitchen dbáme na vysokou estetiku, funkčnost i dlouhou životnost. Používáme jen ty nejkvalitnější komponenty, jako například kování Blum či baterie Dornbracht. Protože si klademe za cíl uspokojilt široké spektrum uživatelů, navrhli jsme hned pět sérií kuchyní – Contemporary, Modern, Pure Edwardian a Umami – kdy každá z nich nabízí odlišný design, konstrukční řešení i cenové rozpětí. Naše portfolio nabízí také unikátní řadu nábytku do vaší venkovní kuchyně Outdoor, která designem vychází ze série Pure.

Zavítat k nám ale můžete, i přestože hned neplánujete novou kuchyni. Rádi vás zasvětíme do světa spotřebičů De Dietrich, které nemají konkurenci. Můžete si je u nás prohlédnout a osobně vyzkoušet. Tato inovativní značka patří k nejstarším na světě. Vyvinula a jako první představila například indukční varnou desku, parní troubu či pyrolytické čištění. Spotřebiče De Dietrich budou skutečným šperkem vaší kuchyně.