1. Úvod
  2. /
  3. Kuchyně
  4. /
  5. Edwardian

Edwardian – řada kuchyní od RM/Kitchen

Řada kuchyní Edwardian vám přináší tradiční konstrukci i design ispirovaný klasickými anglickými kuchyněmi a nábytkem z období první republiky či Rakouska-Uherska. Charakteristické pro ni jsou vložená dvířka s přiznanými panty, dřevěné olejované korpusy a zásuvky ze dřeva s cinkovanými spoji. Na kvalitě Edwardianu dodávájí i masivní kování a ručně vyráběné úchytky dostupné v několika rozličných površích i tvarech. Řada Edwardian se velmi dobře hodí jak do historických objektů, tak do interiérů, jejichž majitelé upřednostňují klasické materiály, precizní řemeslné zpracování a trvalou hodnotu. Nechte se při vaření rozmazlovat tradičním nadčasovým designem a hodnotnými materiály!

RM/Kitchen

Pokud rádi vaříte a přitom milujete krásný design, pak právě vám je určena jedna z pěti sérií našich řemeslných kuchyní.

Při navrhování a výrobě kuchyní RM/Kitchen dbáme na vysokou estetiku, funkčnost i dlouhou životnost. Používáme jen ty nejkvalitnější komponenty, jako například kování Blum či baterie Dornbracht. Protože si klademe za cíl uspokojilt široké spektrum uživatelů, navrhli jsme hned pět sérií kuchyní – Contemporary, Modern, Pure Edwardian a Umami – kdy každá z nich nabízí odlišný design, konstrukční řešení i cenové rozpětí. Naše portfolio nabízí také unikátní řadu nábytku do vaší venkovní kuchyně Outdoor, která designem vychází ze série Pure.

Zavítat k nám ale můžete, i přestože hned neplánujete novou kuchyni. Rádi vás zasvětíme do světa spotřebičů De Dietrich, které nemají konkurenci. Můžete si je u nás prohlédnout a osobně vyzkoušet. Tato inovativní značka patří k nejstarším na světě. Vyvinula a jako první představila například indukční varnou desku, parní troubu či pyrolytické čištění. Spotřebiče De Dietrich budou skutečným šperkem vaší kuchyně.

Menu