1. Úvod
  2. /
  3. Kuchyně
  4. /
  5. Spotřebiče De Dietrich

De Dietrich – legenda mezi spotřebiči

Pokud milujete vaření, krásný design a inovativní technologie, určitě oceníte spotřebiče De Dietrich. Značka založená v roce 1684 patří k vůbec nejstarším na světě, a již od svého počátku přináší množství progresivních produktů a převratných technologií, které zásadně ovlivnily nejrůznější průmyslová odvětví. Patří mezi ně první domácí sporák na dřevo a uhlí (1850), první elektrický sporák (1934), první trouba s pyrolytickým čištěním (1968), první indukční varná deska (1978), nebo první bezzónová indukční varná deska (2010).

Přijd’te si k nám osobně prohlédnoout a vyzkoušet legendu mezi spotřebiči De Dietrich. Příjemně vás překvapí nejen kvalitou a funkcemi, ale i cenovou dostupností.

Trouby
Multifunkční trouby De Dietrich jsou díky svému zaměření na maximální uživatelský komfort vhodné jak pro začínající kulinářské nadšence, tak pro zkušené kuchařské guru, nabízejí pohodlí automatických programů a průvodců, ale také možnost precizního nastavení tisíce a jednoho detailu v modu Expert. Dokonale vyváženou kombinaci inovativních technologických řešení, precizního dílenského zpracování a exkluzivních výrobních postupů harmonicky doplňuje elegantní a nadčasový design, charakteristický výraznými prvky, jakými jsou robustní madla z masivní kartáčované oceli nebo litiny, intuitivní ovladače z nerezové oceli a mědi nebo tvrzené sklo dvířek a panelu v černém, šedém nebo čistě bílém provedení.

Varné desky
Značka De Dietrich stála u samotného zrodu technologie indukčního vaření. Tyto varné desky sériově vyrábí již od roku 1978 a proto není překvapením, že v sobě indukce De Dietrich přirozeně spojují vysoký výkon, bezpečnost, eleganci, bohatou nabídku funkcí i spolehlivost a mechanickou odolnost. Stačí si jen vybrat z široké škály typů, rozměrů a barev model, který ideálně doladí jedinečnost Vaši kuchyně.

Myčky
Myčky De Dietrich jsou elegantní a sofistikované s kapacitou až 15 sad nádobí. Vynikají výkonem, spolehlivostí i tichostí. Technologie ICS precizního řízení spotřeby využívá citlivé senzory, jenž detekují množství nádobí a stupeň jeho znečištění, a následně automaticky přizpůsobí potřebné množství vody, teplotu i adekvátní mycí program. Po celou dobu mytí pak zajišťují, aby nebylo spotřebováno víc energie, vody a času, než je nezbytně nutné.

Odsavače
Stejně jako u ostatních spotřebičů De Dietrich, se i u odsavačů par, můžete spolehnout na použití nejkvalitnějších materiálů, jakými jsou tvrzené sklo, nerez či měď. Vysoký výkon a zároveň neuvěřitelně tichý a úsporný provoz zajišťují moderní invertorové motory. Elektronické ovládání a pokročilé technologie, jako například funkce automatického provozu s detektorem páry ICS, zajišťují nejvyšší možný uživatelský komfort. To vše je doplněno ikonickým vzhledem, který se stane ozdobou vaší kuchyně.

Menu