1. Úvod
  2. /
  3. Kuchyně
  4. /
  5. Contemporary

Contemporary – řada kuchyní od RM/Kitchen

Řada kuchyní Contemporary vám přináší nejmodernější konstrukci zabalenou do hávu klasického a nadčasového designu. Velmi dobře se hodí jak do novostaveb, tak do historických objeků, s nimiž přirozeně splyne v jeden harmonický celek. Pro kuchyně řady Contemporary jsou charekteristické masivní, ručně vyráběné, úchytky z mosazi v mnoha rozličných povrchových úpravách i tvarech, elegantní vlysy, sokly a korunky nebo pracovní desky z kamene či dřeva. Lze vybírat v široké škále barevných odstínů i povrchových úprav. Nechte se při vaření hýčkat modernou v klasickém nadčasovém stylu!

RM/Kitchen

Pokud rádi vaříte a přitom milujete krásný design, pak právě vám je určena jedna z pěti sérií našich řemeslných kuchyní.

Při navrhování a výrobě kuchyní RM/Kitchen dbáme na vysokou estetiku, funkčnost i dlouhou životnost. Používáme jen ty nejkvalitnější komponenty, jako například kování Blum či baterie Dornbracht. Protože si klademe za cíl uspokojilt široké spektrum uživatelů, navrhli jsme hned pět sérií kuchyní – Contemporary, Modern, Pure, Edwardian a Umami – kdy každá z nich nabízí odlišný design, konstrukční řešení i cenové rozpětí. Naše portfolio nabízí také unikátní řadu nábytku do vaší venkovní kuchyně Outdoor, která designem vychází ze série Pure.

Zavítat k nám ale můžete, i přestože hned neplánujete novou kuchyni. Rádi vás zasvětíme do světa spotřebičů De Dietrich, které nemají konkurenci. Můžete si je u nás prohlédnout a osobně vyzkoušet. Tato inovativní značka patří k nejstarším na světě. Vyvinula a jako první představila například indukční varnou desku, parní troubu či pyrolytické čištění. Spotřebiče De Dietrich budou skutečným šperkem vaší kuchyně.

Menu