1. Úvod
  2. /
  3. Ateliér

RM/Atelier

Přejete si bydlet v moderním a přitom originálním a nadčasovém interiéru? Pak jsme tu pro vás my – RM/Atelier. Navrhneme a zařídíme vám domov, ve kterém se budete cítit opravdu dobře. Prostředí, ve kterém žijeme je klíčové pro naši duševní pohodu. V RM/Atelier proto klademe velký důraz na hmoty a proporce, ergonomii, barevnost a na materiálovou čistotu a trvalou hodnotu.

Při výrobě autorského nábytku využiváme tradiční výrobní postupy, jako je dýhování a olejování, ale třeba i méně používané techniky, k nimž patří intarzie či zlacení plátkovým kovem.

Naše portfolio uspokojí milovníky moderních, klasických i futuristických interiérů. Najdete u nás atraktivní textilie z celého světa, britské barvy, do interiéru i exteriéru s přírodními pigmenty, kolekci vnitřních i venkovních tapet, stylový nábytek a osvětlení, prémiové spotřebiče, koupelnové a spa vybavení a mnoho dalšího.

Navštivte nás v Radotín Manor a osobně se přesvědčte jaké možnosti vám současný světový interiérový design nabízí.

Rozhovor

Nejprve si nad šálkem dobré kávy vyslechneme všechna vaše přání a probereme možnosti. Nabídneme vám individuální přístup k designu i naše zkušenosti – ať už se jedná o návrh jedné místnosti, nebo celého vašeho domova.

Rozvržení

Následně vám představíme naši vizi – materiály, textilie, barvy a designová řešení, která budou odrážet váš individuální pohled na design a váš osobní styl.

Realizace

Připravíme vám detailní kreativní návrh ušitý na míru vašim potřebám. Jeho součástí budou i podrobné půdorysy a seznam doporučených produktů, které uvedou váš projekt v život a poslouží nám jako rámec pro společnou realizaci.